Czcionka:
Kontrast:
Portal w nowej grafice dostępny na www.archiwaprzelomu.pl
Dodano: 27.10.2014
04
07.2014
Portal w nowej grafice dostępny na www.archiwaprzelomu.pl

 

Miło nam poinformować, iż możemy zaprezentować Państwu wersję testową nowego portalu www.archiwaprzelomu.pl.

 

Wystarczy wpisać adres www.archiwaprzelomu.pl i zostaną Państwo przełączeni na stronę główną nowego portalu projektu Archiwa Przełomu 1989-1991.

 

Prezentujemy trzy pierwsze strony serwisu: O NAS, WYDARZENIA I KOMUNIKATY oraz ZASOBY.

 

Pozostałe warstwy będą dostępne do końca roku 2014 roku, do tego czasu będą funkcjonowały dwie witryny projektu. Dotychczasowy portal będzie uzupełniany o aktualne wiadomości, zaś nowa witryna będzie modernizowana, udoskonalana i zaopatrzana sukcesywnie w kolejne treści.

 

Zachęcamy do testowania nowego portalu. Postaramy się jak najszybciej osiągnąć stan docelowy zarówno jego warstwy merytorycznej, jak i funkcjonalności. Do tego czasu prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość co do testowej wersji naszego nowego portalu.

 

Dziękujemy za dotychczasową współpracę instytucjom, które tak licznie odpowiedziały na prośbę Pani Minister Ewy Polkowskiej i przysłały materiały promocyjne na swój temat, które teraz można odnaleźć w zakładce: O nas/Partnerzy projektu/ Instytucje, organizacje i projekty, a ich logo już lub w najbliższym czasie na stronie głównej portalu.

 

Dziękujemy również wykonawcy technicznemu portalu firmie Clear Future Sp. z o.o. z Krakowa i grafikowi nowej witryny za współpracę, mając tym samym nadzieję, iż tempo pracy zostanie utrzymane i w niedługim czasie będziemy mogli posługiwać się tylko jedną domeną www.archiwaprzelomu.pl.

 

 

Realizatorzy projektu „Archiwa Przełomu 1989–1991”

Na skróty