Czcionka:
Kontrast:
Zwyciężczyni konkursu na nowy interfejs strony głównej portalu nagrodzona!
Dodano: 18.12.2013
18
12.2013
Zwyciężczyni konkursu na nowy interfejs strony głównej portalu nagrodzona!

 

Wicemarszałek Senatu RP Jan Wyrowiński wręczył nagrodę zwyciężczyni konkursu Pani Katarzynie Kwater.

 

Przypominamy:

 

23 września 2013 roku Szefowie Kancelarii Senatu i Prezydenta RP Ewa Polkowska i Jacek Michałowski ogłosili konkurs na interfejs graficzny (szatę graficzną) strony głównej portalu www.archiwaprzelomu.pl.

 

Konkurs był adresowany do osób, których pasją jest kreowanie obrazu, zwłaszcza świata wirtualnego. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy studentów informatyki, sztuk pięknych i hobbystów zajmujących się tworzeniem obrazu.  Zależało nam na świeżym spojrzeniu ludzi z wyobraźnią na współczesną historię i wykreowanie takiej szaty graficznej, która, z jednej strony, zachęci do korzystania z portalu, z drugiej - portal znajdzie trwałe miejsce w stale rozwijającym się wirtualnym świecie.

 

3 listopada 2013 r. w gmachu Senatu RP zebrała się komisja konkursowa.

 

Po głosowaniu członkowie komisji przyznali następujące nagrody:

- główną nagrodę w wysokości 4000 zł oraz deklaracje współpracy z Kancelarią Senatu przy tworzeniu nowej szaty graficznej portalu przyznano Pani Katarzynie Kwater

 

- wyróżnienia zostały przyznane:

1. Pani Katarzynie Kwater

2. Pani Katarzynie Sołtys

 

W grudniu Pani Katarzyna Kwater odebrała z rąk wicemarszałka Senatu Pana Jana Wyrowińskiego dyplom i nagrodę, zwiedziła również budynki Sejmu i Senatu.

 

Archiwa Przełomu 1989-1991 mają nadzieję na dalszą współpracę ze zwyciężczynią konkursu i przygotowują się do tworzenie nowego, przyjaznego dla Państwa portalu www.archiwaprzelomu.pl.

 

 

Informację opracowała Justyna Orysiak, Archiwum Senatu

Na skróty